#1 2010-12-24 11:58:58

Tonieja

http://img84.imageshack.us/img84/4115/pustedobre.gif

Zarejestrowany: 2010-12-20
Posty: 5
Punktów :   

Rozdawanie statow w profesjach z mt2

Witam chciałem załozyc taki tenat juz dość dawno widze ze ni ma na tym forum takiego konkretnego tematu jak w profesjch z mt2 rozdawac staty zeby byly dobre do pvp i expa.A do zalozenia tego tematu zmotywowała mnie ciekawosc co trzeba zrobic zeby walic po 50k np widze ninje 80 lvl ja mialem 74 lvl no to mysle pvp se zrobie ja wale po 5-10 k a ona we mnie z zasadzki 48k potem z chmury 30k no to sie zalamalem co oni robia w eq ze maja to kie chity poprosilem zebby mi koles pokazal eq on w kazdym itemie mial +250 do wartosci ataku myslicie ze to wystarczy do osiagniesia tak wysokich chitow ?? a wiec nie przedluzajac opiszcie mniejwiecej co treba zrobic ww kazdej postaci zeby osiagala jak najwiekrze hity ma to wygladac mniejwiecej tak
Wojownik
WIT
Int        Opiszcie tu w co maxowac u woja
sił
zrecz

EQ
jakie najlepiej eq robic w woju tzn czego ma mbyc w tym eq najwiecej PZ + np 2000 czy do regeneracji obrazen czy do czegos innego

Skile
napiszcie czy bardziej oplaca sie grac mentalem czy bodym widzialem mentali co wala tez z duchowego po 40k wiec sie pytam tak na wszelki wypadek

tak samo zrubcie z innymi postaciami
Sura
Ninja
szaman
Z gory dziekuje mysle ze jak sie poradnik rozwinie to napewno przyda sie wielu poczatkujacym graczom rowniez i mnie
Za ortografy przepraszam jestem dyslektykiem  a mam taka przegladarke ze mi niepodkresla

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Krzanowice piece na pelet Wyszukiwanie hoteli grzejniki wrocław