Prywatne Serwery Metin2

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-12-16 19:32:51

TeeDee

http://img84.imageshack.us/img84/4115/pustedobre.gif

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 1
Punktów :   

Prosty sposób zarobienia pieniędzy na następny miesiąc servera :)

http://cpmprofit.blox.pl/resource/cpm.png



Wypełnij formularz rejestracyjny i zacznij zarabiać!
Link do formularza
Od dawna zastanawiałem się jak można zarobić na przedłużenie servera, robienie systemów premium czasami nie wystarcza i konieczne jest zamkniecie servera, ale gdy znalazłem strone Cpm-Profit
wszystko stało się prostsze. Jest to strona na której można sobie wykupić reklame i promować ja na naszej stronie www lub forum za co dostajemy pieniądze. Dzięki tej stronie zarobiłem już sporo kasy na przedłużanie servera, wszystko działa poprawnie i bez żadnych haczyków, sam przetestowałem.

Jest to jeden z najlepszych programów zarobkowych na strony www. Jego największą zaletą jest to za co zalicza nam punkty, czyli w rezultacie pieniążki. W Cpm-Profit nasze środki gromadzimy nie za kliknięcia w reklamę, ale już za samo jej osłonięcie. Wystarczy że ktoś wejdzie na Twoją stronę a ty już zarabiasz. Oczywiście kliknięcia w reklamy też zwiększają nasze zarobki. Także możemy zarabiać na kliknięciach, ale też na odsłonięciach.


Rejestracja w Cpm-Profitjest banalnie prosta i bezpieczna. Dlaczego prosta? Ponieważ w formularzy rejestracyjnym proszą nas o podstawowe informacje. Dodatkowo wszystko mamy w języku polskim.

Wiele osób boi się podawać swoje prawdziwe dane: imię i nazwisko, adres czy numer telefonu. W przypadku Cpm-Profit nie macie się czego bać. Nie będą do was kilka razy w tygodniu, nie będą wam wysyłać maili ani listów. Podanie prawdziwych danych pomoże tylko w kontakcie z wami w przypadku jakichś problemów.

Nie zapomnijcie wcześniej założyć konta PayPal. Podczas rejestracji konieczne jest podanie maila na którym zostało utworzone konto PayPal. Podawajcie również te same dane podczas rejestracji w Cpm-Profit i PayPal, będziecie pewni że wypłąta dojdzie do waszego konta. Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.priv-m2.pun.pl Spuszczel larwa weekend w ciechocinku z zabiegami